E keni parë si sulltaneshë por jo edhe duke vallëzuar në mënyrë kaq provokative (Video) – Lajmi.net
E keni parë si sulltaneshë por jo edhe duke vallëzuar në mënyrë kaq provokative (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:50, 14 September 2017
Aktorja turke, Meryem Uzerli e njohur te ne si Hyrremi është shumë aktive në rrjetet sociale me publikimin e fotove dhe videove nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, në Instagram ajo ka sjell një video ku shihet duke e bërë një vallëzim mjaft provokues pranë një mashkulli.

Të shumta kanë qenë komentet që ajo ka pranuar nga fansat e saj.

#halukbilginer ❤️😍❤️😇💃💃💃💃📸📸📸

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

Fjalët kyçe: Meryem Uzerli

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels