“E kapërcej” thotë Lori në projektin e ri – Lajmi.net
“E kapërcej” thotë Lori në projektin e ri
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:20, 9 November 2018
Loreta Kaçka e njohur për publikun si Lori, ka qenë shumë aktive këtë periudhë me këngë të reja.

Lori sapo ka publikuar projektin më të ri me titull “E kapercej”, të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Aida Baraku, për muzikën është përkujdesur Armend Rexhepagiqi, orkestrimin e ka bërë Darko Dimitrov, ndërsa videoklipi është punuar nga “EMFcreative”.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re me titull “E kapërcej”, nga Lori. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO