E fundit nga Spanja: Reali arrin marrëveshje për transferimin e zbulimit të Barcelonës! – Lajmi.net
E fundit nga Spanja: Reali arrin marrëveshje për transferimin e zbulimit të Barcelonës!
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 13:01, 10 August 2018
Alcantara pritet t'i kushtojë Real Madridit rreth 50 milionë euro.

Real Madridi bën një goditje të papritur.

Sipas “El Transistor”, Reali ka arritur marrëveshje për transferimin e Thiago Alcatnaras, përcjellë “Lajmi.net”.

“Los Blancos” kanë arritur akordin final me klubin e Bayern Munchen.

Ai pritet t’i kushtojë Real Madridit rreth 50 milionë euro. /Lajmi.net/

Rezultate imazhesh për alcantara bayern

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO