E frikësoi motrën për një vit, shikoni reagimin e saj (Video) – Lajmi.net
E frikësoi motrën për një vit, shikoni reagimin e saj (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:08, 19 March 2017
Maks është djali i cili e frikësoi për një vit motrën e tij, shkruan lajmi.net

Gjithmonë reagimi i motrës ka qenë qesharak dhe në të shumtën e rasteve e ka thirrur Maksin që të ndalojë me këto veprime. Megjithatë, edhe ajo ka qeshur pasi që është frikësuar. Shikoni videon më poshtë, do të qeshni me këtë familje. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: frike, Motër

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball