E eliminoi Man Cityn, transferohet në Real Madrid (FOTO) – Lajmi.net
E eliminoi Man Cityn, transferohet në Real Madrid (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 10:22, 17 March 2017
Real Madrid kërkon një përforcim të madh nga Monaco.

E përditshmja sportive madrilene, “AS”, ka zbuluar se trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane para tre viteve ia kishte rekomanduar ekipit mbretëror  transferimin e yllit të Monacos, Kylian Mbappés.

Por, pas shkëlqimit të tij në eliminimin e Manchester Cityt nga Liga e Kampionëve, ai është prapë objektiv i gjigantit madrilen, përcjell “lajmi.net”.

Vlera e Mbappén thuhet se është rreth 80 milionë euro, derisa interesim për ta transferuar kanë shfaqur edhe ekipet e tjera si: Inter, Juventus, Chelsea, Manchester United dhe City. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Kylian Mbappe, Monaco, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2