E dhimbshme, si është realiteti sot (Foto) – Lajmi.net
E dhimbshme, si është realiteti sot (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 17:11, 9 September 2017
''Uji është jetë'', ''Pemët mund të mbijetojnë pa njerëzit mirëpo njerëzit nuk mund të mbijetojnë pa pemë.''

Këto thënie të bashkangjitura me foto janë vetëm disa prej të cilave tregojnë realitetin sot nëpër botë, shkruan lajmi.net

Se si më e rëndësishme është shpëtimi i veturave dhe jo i njerëzve apo kafshëve.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

Image may contain: textImage may contain: one or more people, eyeglasses and closeupNo automatic alt text available.Image may contain: one or more people and outdoorImage may contain: textNo automatic alt text available.Image may contain: textNo automatic alt text available.No automatic alt text available.

Fjalët kyçe: humanizem, realitet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels