E dhimbshme: Ja sa keq përplaset në parket ylli i Boston Celtic – Lajmi.net
E dhimbshme: Ja sa keq përplaset në parket ylli i Boston Celtic
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 17:02, 9 March 2018
Jaylen Brown ka pasur rënie të keqe në parket derisa po përfundonte një aksion në ndeshjen e NBA mes Boston Celtic dhe Timberwolves .

Boston ka mposhtur 117-109 Timberwolves, në një ndeshje ku tifozët panë një shfaqje të rëndë të basketbollistit Brown.

21 vjeçari derisa po tentonte të përfundonte me atraksion një aksion, ra keq në parket, për t’u dërguar menjëherë në spital, duke iu nënshtruar një skanimi./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO