E dashura seksi e Musacchios po e ‘çmend’ Italinë – Lajmi.net
E dashura seksi e Musacchios po e ‘çmend’ Italinë
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:53, 13 January 2018
Irene Gonzalez Toboso ka zgjuar vëmendjen e madhe të mediave por edhe tifozëve të futbollit.

Mateo Musacchio nuk ka bindur me paraqitjet e tij në Milan, pas transferimit në San Siro në fillim të këtij sezoni.

Por, ai ka përfunduar në qendër të vëmendjes në mediat italiane për një arsye tjetër nga ato sportive.

E dashura e tij, Irene Gonzalez Toboso ka zgjuar vëmendjen e madhe të mediave por edhe tifozëve të futbollit, përcjell “lajmi.net”.

Modelja shquhet për fizikun tërheqës dhe veshjen mjaft transparente. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Mateo Musacchio, Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels