“E dashura më shokoi, patëm marrëdhënie por më kërkoi diçka të çuditshme” – Lajmi.net
“E dashura më shokoi, patëm marrëdhënie por më kërkoi diçka të çuditshme”
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 21:38, 10 September 2017
Një djalë i ri i ka rrëfyer psikologes së “The Sun” historinë e tij të dashurisë që e kishte lënduar shumë pas një kërkese të çuditshme që i kishte bërë partnerja

Për më shumë, lexoni letrën e plotë të 22-vjeçarit dhe përgjigjen e psikologes.

Letra e djalit

“Jam 22 vjeç dhe prej 6 muajsh jam i lidhur me një vajzë një vit më të vogël të cilën e dua me gjithë shpirt. Ne kemi pasur një lidhje mjaft të mirë, përjashtuar faktit që ajo është shumë xheloze. Por nuk është xhelozia problemi që kam dhe që më ka mërzitur kaq shumë… Ne të dy kaluam një mbrëmje shumë romantike një javë më parë, bëmë seks dhe e shijuam si asnjëherë më parë por kur u zgjuam në mëngjes e dashura më kërkoi që të ndaheshim dhe të mbeteshim vetëm shokë për seks. Mbeta i shtangur, nuk dija çfarë t’i thosha apo çfarë të mendoja në ato momente. Dola për disa orë jashtë shtëpisë por kur u ktheva gjeta rrobat e mija të paketuara dhe të vendosur ne makinë. Nuk e di pse i erdhi kjo dëshirë pasi ajo kurrë nuk më ka kërkuar të ndaheshim e madje as nuk e kemi biseduar kurrë këtë temë. Jam shumë i dëshpëruar dhe nuk di se si të sillem”. Përgjigjja e psikologes “Duket një situatë pak e komplikuar dhe e pakuptueshme. Ndoshta duhet të përpiqesh më shumë dhe të zbulosh a ka ndonjë arsye reale pas kësaj kërkese?! Nëse ajo të do nuk ka pse ta kërkon diçka të tillë. Duhet të flasësh me të dhe t’i japësh siguri për ndjenjat e tua kundrejt saj… ndoshta kjo do ta bënte të ndërronte mendim”

Fjalët kyçe: djali

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball