E çuditshme: Skuadra e Superligës transferon plot 13 futbollistë – Lajmi.net
E çuditshme: Skuadra e Superligës transferon plot 13 futbollistë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 11:31, 8 July 2018
Ndryshime të tilla kaq të mëdha në një skuadër brenda pak ditësh, ndodhin vetëm në Kosovë.

Trepça ’89 ka transferuar plot 13 futbollistë në afatin kalimtar.

“Minatorët” kanë prezantuar ardhjet në “Riza Lushta”, përcjellë “Lajmi.net”.

Ndryshime të tilla kaq të mëdha në një skuadër brenda pak ditësh, ndodhin vetëm në Kosovë.

Transferimet e 89-shit:

Antonio Bujcevski (Sileks)
Renato Hyshmeri (Elbasani)
Arlind Shabani (KEKu)
Arben Beqiri (Llapi)
Gzim Rusi (Gjilan)
Dardan Qerkini (Ferizaj)
Arber Pira (KEKu)
Urim Statovci (Kosova P.)
Blagoj Gucev (Sileks)
Martin Mirçevski (?)
Elton Basriu (Liria)
Orges Gava (Lushnja)
Mariglen Shosha (Bylis). /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO