E çuditshme, 23 vjeçarja i ha 20 sfungjerë në ditë – Lajmi.net
E çuditshme, 23 vjeçarja i ha 20 sfungjerë në ditë
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 10:12, 13 February 2018
Ema Thompson ka nisur të përtypë sfungjerë që nga mosha 3 vjeçare. 

Ajo vuan nga sindromi që e bën atë të hajë substanca që nuk kanë asnjë vlerë ushqyese

Ajo ha sfungjerin të cilit së pari i hedhë detergjent me erën e mollës.

Ema i ha deri në 20 sfungjerë në ditë.

Në videon e mëposhtme gjeni detajet:

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO