E bukur, e lëmuar dhe e lagur, ylli i pornografisë ekspozon gjithçka nën dush (Foto) – Lajmi.net
E bukur, e lëmuar dhe e lagur, ylli i pornografisë ekspozon gjithçka nën dush (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 11:09, 7 July 2017
Sophie Dalzell është profesioniste kur dëshiron që t'i ''nxjerrë" sytë nga vendi.

Dhe këtë më së miri e dijnë ndjekësit e saj kur ajo poston foto në Instagram, foto nga më të ndryshmet dhe shumë të nxehta, transmeton lajmi.net.

Fotot e saj të mëhershme që ajo i postonte “çmendin” ndjekësit e saj dhe gjoksi i saj shumë shpërthyes bënte që numri i ndjekësve të rritet dita ditës.

Ajo së fundmi ka postuar një foto pa të brendshme dhe e gjitha lakuriq nën dush. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper