E bukur dhe bishë: Mercedes-Benz së shpejti lëshon modelin G-Class (Foto) – Lajmi.net
E bukur dhe bishë: Mercedes-Benz së shpejti lëshon modelin G-Class (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 18:56, 8 August 2018
Kjo veturë me të vërtetë është bishë - por edhe e bukur!

Mercedes-Benz së shpejti do ta lansojë veturën më të re të modelit G-Class, transmeton Lajmi.net

Vetura do të ketë një motor prej 4.5 litra (V8) që mundëson 450 kuaj fuqi dhe shpejtësi 0 – 100 kmh për 5.8 sekonda.

Përveç dizajnit të jashtëm që është fantastik, vetura edhe nga brenda është e jashtëzakonshme dhe tejet komode, shikoni fotografitë./Lajmi.net/ 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO