E bënin gjithmonë në makinë, 24 -vjeçarja kapet mat duke bërë seks me të miturin – Lajmi.net
E bënin gjithmonë në makinë, 24 -vjeçarja kapet mat duke bërë seks me të miturin
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 20:57, 6 July 2017
Loryn Barclay është arrestuar, pasi është kapur duke kryer marrëdhënie seksuale me nxënësin e saj 17- vjeçar në makinë.

Gjatë dëshmisë ajo ka thënë se kishte filluar të kryente marrëdhënie më nxënësin që në janar të vitit 2016 dhe gjithmonë e bënin në makinë. Ngjarja ka ndodhur në Shtet e Bashkuara të Amerikës dhe ka qenë një sherif ai që e ka kapur çiftin gjatë aktit.

Prindërit e djalit kanë ngelur të shokuar nga kjo ngjarje dhe kanë kërkuar dënimin maksimal për mësuesen 24- vjeçare. Ndërsa i mituri gjatë dëshmisë së tij ka thënë vetëm se ishte e i dashuruar me mësuesen e tij.

 

Fjalët kyçe: i mituri

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool