E bën edhe Bebe Rexha, nxjerr gjoksin – Lajmi.net
E bën edhe Bebe Rexha, nxjerr gjoksin
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:37, 12 January 2018
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është një emër shumë i pëlqyer në botën e muzikës.

Ajo ka përmbyllur një vit të suksesshëm me turne në shumë vende të botës si dhe me disa projekte muzikore, shkruan lajmi.net.

Në fund të vitit që kemi lënë pas, Bebe kishte disa probleme me zërin, andaj u detyrua ta ndërpresë turneun.

Për këtë vit, ajo ka paralajmëruar këngë të reja dhe koncerte të mëdha, si dhe shumë surpriza të tjera.

Në Instagram, këngëtarja ka publikuar disa imazhe në të cilat shfaqet shumë tërheqëse, ndërsa në fokus si asnjëherë më parë, kishte vënë gjoksin bombastik. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Bebe Rexha

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan