Dybala jep deklaratën më emocionuese në karrierë: Kur isha i vogël… – Lajmi.net
Dybala jep deklaratën më emocionuese në karrierë: Kur isha i vogël…
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:59, 7 December 2017
.

Paulo Dybala shpreson ta fitojë Topin e Artë.

Ky çmim është një ëndërr për argjentinasin, përcjellë “Lajmi.net”.

“Kur ishim të ri dhe uleshim pranë zjarrit me shokët, iu thoja gjithmonë që Topi i Artë është çmimi që dua ta fitojë”, deklaroi Dybala.

“Nëse e fitoj një ditë, do t’ju dërgojë mesazh shumë fëmijëve, të gjithë atyre që kanë lindur në një fshat të vogël si unë e larg qyteteve të mëdha, që një ditë mund të jenë në gjendje të tregojnë një histori të ngjashme me timen”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Paolo Dybala

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy