Dybala ia sjellë tre pikë Juventusit, tani sytë ka derbi Interi – Napoli – Lajmi.net
Dybala ia sjellë tre pikë Juventusit, tani sytë ka derbi Interi – Napoli
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 16:56, 11 March 2018
Juventusi ka vazhduar me formë të lartë edhe pas xhiros së 28-të në Serie A.

‘Zonja e Vjetër’ ka arritur të mposht 2:0 Udinesen e Valon Behramit, për t’u renditur në pozitën e parë në kampionatin italian.

Heroi i Juventusit në këtë ndeshje ishte Paulo Dybala.

Argjentinasi shënoi të dy golat, në minutat 20’ dhe 49’.

Tani sytë e Juventusit, janë ka Interi, që sonte në ‘San Siro’ pret Napolin./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Juventus, Serie A, Udinese

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush