Dybala feston ditëlindjen, fotografohet me tifozin nga Kosova – Lajmi.net
Dybala feston ditëlindjen, fotografohet me tifozin nga Kosova
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:25, 15 November 2017
Zgjim Sojeva, anëtar i stafit teknik të ekipit U-21 të Kosovës dhe tifoz i Juventusit është takuar me Paulo Dybalan në një aeroport në Turqi.

Paulo Dybala feston sot ditëlindjen e 24-të.

Madje, ai e ka filluar mëngjesin duke u takuar me një tifoz nga Kosova.

Zgjim Sojeva, anëtar i stafit teknik të ekipit U-21 të Kosovës dhe tifoz i Juventusit është takuar me sulmuesin argjentinas në një aeroport në Turqi, përcjell “lajmi.net”.

Sojeva ka publikuar fotografinë me Dybalan në ditën e ditëlindjes së 24-të të yllit të Juventusit. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Juventus, Paulo Dybala

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3