Dybala – Bayern Munich, befasi nga “Bild” – Lajmi.net
Dybala – Bayern Munich, befasi nga “Bild”
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 9:31, 4 May 2018
Bayern Munich është i gatshëm të paguajë 100 milionë euro për blerjen e Paulo Dybalas nga Juventus.

Paulo Dybala dhe Juventus mund të ndahen në fund të këtij sezoni.

E përditshmja gjermane “Bild” raporton se e ardhmja e sulmuesit argjentinas mund të jetë në Bundesligë.

Bayern Munich është i gatshëm të paguajë 100 milionë euro për blerjen e ish yllt të Palermos, përcjell “lajmi.net”.

Robert Lewandowski ka shtuar spekulimet në lidhje me largimin nga Bayern Munich, gjatë afatit kalimtar të verës.

Në rast të largimit të polakut, kampioni i Bundesligës mund të hidhet në sulm për blerjen e Dybalas. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO