Dy klubet e njohura të Premierligës me oferta sensacionale për Salah – Lajmi.net
Dy klubet e njohura të Premierligës me oferta sensacionale për Salah
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:01, 17 May 2018
Chelsea dhe Manchester City kanë gati ofertat për egjiptianin.

Mohamed Salah ka oferta të jashtëzakonshme.

Sipas “Diario Gol”, dy klube të Premierligës janë vënë tani pas egjiptianit, përcjellë “Lajmi.net”.

Chelsea dhe Manchester City kanë gati ofertat për egjiptianin.

Dy klubet janë gati të ofrojnë 175 milionë euro për sulmuesin e Liverpoolit.

Për të mbeten të interesuara edhe Real Madrid dhe Bayern Munchen. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO