Dy gola të shpejtë në ndeshjen Man City – WBA (VIDEO) – Lajmi.net
Dy gola të shpejtë në ndeshjen Man City – WBA (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 21:33, 16 May 2017
Manchester City ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj WBA-së, për 2:0, me anë të Gabriel Jesus dhe De Bruyne.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown