Dy formacionet e Juventusit me Cristiano Ronaldon – Lajmi.net
Dy formacionet e Juventusit me Cristiano Ronaldon
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:32, 11 July 2018
"AS" ka publikuar dy opsione për formacionin e Juventusit me Cristiano Ronaldon.

Juventus ka opsione të ndryshme për formacion të ri pas ardhjes së Cristiano Ronaldos nga Real Madrid.

Trajneri Massimiliano Allegri duhet të vendos nëse do ta inkuadrojë Ronaldon si qendërsulmues apo si sulmues në krahun e majtë.

“AS” ka publikuar dy opsione për formacionin e “Bianconerëve” me Ronaldon, përcjell “lajmi.net”.

Në njërin Ronaldo paraqitet në krah kurse në tjetrin si qendërsulmues. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO