Duhet ta shikoni patjetër këtë gol të murekullueshëm nga Xherdan Shaqiri – Lajmi.net
Duhet ta shikoni patjetër këtë gol të murekullueshëm nga Xherdan Shaqiri
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 23:43, 5 December 2018
Liverpool e mposhti Burnley në kuadër të javës së 15-të në Premierligë.

Liverpool fitoi në udhëtim ndaj Burnleyt me rezultat, 1:3.

Xherdan Shaqiri ishte tejet i disponuar për lojë, duke arritur ta shënoj golin e tretë, raporton “lajmi.net”.

Lojtari me prejardhje nga Kosova, arriti ta realizoj golin në minutën e 90’+1.

Më poshtë mund ta shikoni golin fantastik të Xherdan Shaqirit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO