“Dua të transferohem te Interi” – Lajmi.net
“Dua të transferohem te Interi”
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 10:14, 9 August 2018
Telenovela Luka Modric po shkon drejt fundit.

Ylli kroat tashmë ka ndarë mendjen, kërkon të ndahet me Real Madridin për t’u transferuar në Itali te skuadra e Interit.

Finalisti i Kupës së Botës në Rusi, ditën e mërkurë është stërvitur për herë të parë pas përfundimit të pushimeve.

Kroati nuk ka arritur të takohet me presidentin Perez për t’i treguar vendimin e tij, por këtë e ka bërë ndaj një zyrtari tjetër të Real Madrid, Jose Angel Sanchez.

33 vjeçari ka qenë i qartë në kërkesën e tij, se dëshiron kalimin te Interi, me Jose Angel Sanchez që i ka thënë se klubi dëshiron ta mbajë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO