Dua me ‘New Rules’ thyen rekord, arrinë në një miliard klikime në Youtube – Lajmi.net
Dua me ‘New Rules’ thyen rekord, arrinë në një miliard klikime në Youtube
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:38, 14 February 2018
Ka thyer rekord të ri.

Këngëtarja Dua Lipa është bërë artistja e re femër, më e para që ka arritur shifrën e 1 miliard klikime në Youtube me një projekt, shkruan lajmi.net

E këtë gjë ajo e ka arritur me projektin ‘New Rules’, të publikuar me 7 korrik të vitit 2017.

Një sukses si ky, padyshim  që e ka gëzuar Duan fort./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO