Dua Lipa s’e lëshon vendin e parë, për dy muaj në krye të top-listave britanike – Lajmi.net
Dua Lipa s’e lëshon vendin e parë, për dy muaj në krye të top-listave britanike
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:49, 8 June 2018
Dua Lipa është këngëtarja nga Kosova, e cila po shënon suksese të njëpasnjëshme në arenën ndërkombëtare.

Ajo është shumë aktive me koncerte në vende të ndryshme të botës, në të cilat performon hitet e saj, shkruan lajmi.net.

Kur jemi tek hitet, projekti i fundit nga Dua është “One Kiss”, këngë kjo në duet me Calvin Harris.

Kënga është publikuar dy muaj më parë, ndërsa për gjithë këto javë ka arritur të qëndrojë e para në Britani.

“ONE KISS NUMËR 1 PËR 8 JAVË!! 8 JAVË”, ka shkruar Dua në Instagram. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO