Dua Lipa pozon sipër kësaj femre – Lajmi.net
Dua Lipa pozon sipër kësaj femre
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:43, 17 May 2018
Dua Lipa është njëra ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare.

Ajo po shijon suksesin e këngës së fundit me Calvin Haris “One kiss”, e cila edhe për këtë javë renditet në vendin e parë të top listave në Britani të Madhe, shkruan lajmi.net

Përveç muzikës, bukuroshja nga Prishtina aktualisht është në pushime në një nga vendet më luksoze portugeze, me ç’rast edhe ka ndarë një imazh me ndjekësit e saj.

Lipa shfaqet tejet provokuese, teksa ka pozuar pranë një femre, që siç shihet është shoqe e saj.

Këngëtarja me famë botërore, ka paralajmëruar se gjatë verës do mbajë një koncert në Prishtinë  “Sunny Hill Foundation”. /Lajmi.net/

Sun bums on film by @rosieviva

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO