Dua Lipa nga koncerti i Orlandos tregon çdo pjesë të trupit – Lajmi.net
Dua Lipa nga koncerti i Orlandos tregon çdo pjesë të trupit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:10, 14 June 2018
Dua Lipa tash e sa kohë është duke befasuar me performancat e saj.

Ajo mbrëmë ishte e pranishme në Orlando ku edhe ndau me ndjekësit disa imazhe që nga atje, shkruan lajmi net.

Lipa padyshim se dukej e mrekullueshme gjersa kësaj radhe tregoi më shumë nga vetja, duke vënë në pah asetet trupore.

Me shumë stil dhe sharm, fotografitë e Duas kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente në llogarinë personale, Instagram.

Këngëtarja nga Kosova, përpos koncerteve në botë ajo do të performojë edhe në Prishtinë me 10 gusht në “Sunny Hill Festival”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO