Dua Lipa me ekipin bëjnë atmosferë midis Prishtinës me “Ku Vajti” – Lajmi.net
Dua Lipa me ekipin bëjnë atmosferë midis Prishtinës me “Ku Vajti”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:59, 9 August 2018
Dua Lipa nesër pritet të performojë në "Sunny Hill Festival".

Ajo ka arritur dje në Prishtinë bashkë me të dashurin, Isaac Carew dhe anëtarët e ekipit të saj, shkruan lajmi.net.

Meqë ka ardhë para koncertit, Dua është relaksuar gjatë ditës në pishinë bashkë me të dashurin dhe familjarët.

Gjatë mbrëmjes, ajo ka vazhduar argëtimin bashkë me Isaac, vëllain, motrën dhe gjithë anëtarët e ekipit që po e shoqërojnë.

Kënga që po i shoqëronte ishte “Ku vajti” nga Elvana Gjata. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO