Dua Lipa arrin një miliard klikime me “New Rules” – Lajmi.net
Dua Lipa arrin një miliard klikime me “New Rules”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:51, 14 February 2018
Këngëtarja Dua Lipa ka shënuar suksesin e rradhës.

Kënga e saj ‘New Rules’ e cila është publikuar në korrik të vitit të kaluar u dëgjua një miliard herë në rrjetin social të videove YouTube, shkruan lajmi.net

Këtë e bëri të ditur vetë këngëtarja nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

Kjo këngë është pjesë e albumit të fundit të saj, ndërsa Dua pritet që gjatë këtij viti të publikoj edhe projekte të tjera muzikore dhe do të nis turneun e saj 2018.

Vetëm Rihanna ëhtë dëgjuar më shumë se Dua Lipa në Spotify në vitin 2017.

Kujtojmë se ajo ishte e komentuar në media edhe sa i përket jetës private dhe pas ndarjes nga Paul Klein aktualisht është beqare./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO