Dua anulon koncertet me Bruno Mars, shkak problemet shëndetësore – Lajmi.net
Dua anulon koncertet me Bruno Mars, shkak problemet shëndetësore
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:11, 14 March 2018
Këngëtarja shqiptare me famë në botë, Dua Lipa nuk po ndihet mirë me shëndet.

Shkak i dhimbjes së madhe të dhëmbit, mjeku i ka rekomanduar që të mos performoj, kështu i është dashur ta anuloj koncertin me Bruno Mars, shkruan lajmi.net

‘’ Shpresoj se mund të kem një rikuperim dhe të kthehem sa më shpejt që është e mundur’’ ishin disa nga fjalët e saj përkrah një postimi në Instagram.

Kujtojmë se Dua performoi në disa koncerte në Australi ku shoqëronte Bruno Marsin për disa performanca./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Dua Lipa

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bike Rivals