Drithëruese: Kjo është surpriza e Dardanëve për yjet e Kombëtares së Kosovës (VIDEO) – Lajmi.net
Drithëruese: Kjo është surpriza e Dardanëve për yjet e Kombëtares së Kosovës (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 21:26, 20 March 2017
Tifo grupi i tifozëve ‘Dardanët’ kanë dhuruar momente emocionuese për lojtarët e Kombëtares së Kosovës.

‘Dardanët’ janë duke përgatitur një spot të ri mbështetës për Kombëtaren e Kosovës, dhe në xhirime kanë marrë pjesë edhe futbollistët.

Në disa video që po qarkullojnë në rrjetet sociale, shihet qartë atmosfera e jashtëzakonshme ku tifozët ‘Dardanë’ u këndojnë heronjve modern të Kosovës, duke iu kërkuar edhe fitoren e parë në këto kualifikuese./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3