“Dritat” publikohet nga Yll Limani dhe 2po2, këngëtari hyn në varr në klip – Lajmi.net
“Dritat” publikohet nga Yll Limani dhe 2po2, këngëtari hyn në varr në klip
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:33, 14 November 2017
Këngëtari Yll Limani dhe 2po2 kanë lansuar këngën e re.

E ky projekt muzikor i paralajmëruar kohë më parë, është finalizuar edhe me klip, shkruan lajmi.net

Teksti i kësaj kënge u shkrua nga vet artistët kurse muzika dhe producimi u bënë nga Gzim Lazri.

“Imagine Films” janë kujdesur për klipin.

2po2 dhe Ylli janë përshtatur mjaft mirë në këtë këngë, duke sjell një super bashkëpunim./Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO