Drita po thyen gjitha rekordet me shitjen e biletave për ndeshjen me Malmon – Lajmi.net
Drita po thyen gjitha rekordet me shitjen e biletave për ndeshjen me Malmon
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 21:36, 8 July 2018
Dita e martë do të jetë historike për kampionët e Kosovës, skuadrën e Dritës.

Skuadra nga qyteti i Gjilanit në ‘Adem Jashari’ do të përballet me Malmon e Suedisë, në kuadër të raundit të parë të Ligës së Kampionëve.

Kjo ndeshje ka tërhequr interesim të madh te tifozët.

Këtë më së miri e tregon shitja e tetë mijë biletave brenda 24 orëve.

Deri ditën e ndeshjes (e martë), nëse vazhdohet me këtë ritëm, ka gjasa të mëdha të shiten gjitha biletat që janë nxjerr në shitje./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO