Drita dhe Trepça ’89 ndajnë pikët, Liria deklason Llapin – Lajmi.net
Drita dhe Trepça ’89 ndajnë pikët, Liria deklason Llapin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 16:02, 20 October 2017
Drita dhe Trepça ’89 kanë ndarë pikët në derbin e xhiros së 11-të të Vala Superligës së Kosovës.

Ndeshja e zhvilluar në Gjilan, ka përfunduar 1:1.

Florent Hasani në minutën e 21’ i kaloi në epërsi kampionët.

Drita gjeti barazimin në minutën e 71’ nëpërmjet Chibuze.

Në ndeshjen tjetër të zhvilluar në këtë orar, Liria ka deklasuar Llapin në Prizren, me rezultat 3:0./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: KF Drita, KF Liria, KF Trepça '89

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2