Driblimi i vitit nga Benzema, në version artistik (VIDEO) – Lajmi.net
Driblimi i vitit nga Benzema, në version artistik (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 17:41, 11 May 2017
Në rrjetet sociale qarkullon një video, ku super-driblimi i Karim Benzemas ndaj Atletico Madridit, vjen në një version artistik.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Karim Benzema

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy