Dreshaj: Tubimi përfundimtar në Istog i dha vulë fitores sonë – Lajmi.net
Dreshaj: Tubimi përfundimtar në Istog i dha vulë fitores sonë
Autori: Lajmi.net LajmePolitikëZgjedhjet Lokale 2017 22:17, 14 November 2017
Kandidati i AAK-së, Gani Dreshaj i cili është kandidat për kryetar të Istogut ka mbajtur tubim elektoral në këtë komunë.

Dreshaj ka thënë se tubimi i sotëm i ka dhënë vulën fitores së tij, ndërsa ka kërkuar falje ndaj simpatizantëve që nuk i zuri të gjithë salla.

“Më nderoi pa masë prezenca e kryeministrit Haradinaj, partnerit në koalicion, Arif Elshanit dhe pjesëmarrja e anëtarëve të PDK-së e Vetëvendosjes. Së bashku të dielën shihemi në ambient të hapur në fitoren e madhe që do ta kemi në Istog”, ka shkruar Dreshaj në Facebok.

Fjalët kyçe: Gani Dreshaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3