Dreri idiot përpiqet të kalojë mes për mës tufës së luanëve, por zhgënjehet menjëherë (Video) – Lajmi.net
Dreri idiot përpiqet të kalojë mes për mës tufës së luanëve, por zhgënjehet menjëherë (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 21:58, 6 December 2017
lion-deer-animal-news-664871
Një drer i vogël shihet në këtë video i cili përpiqet të kalojë mbi një tufë luanësh për të kaluar në anën tjetër të rrugës, por ai në fund e pëson keq.

Në një video të mrekullueshme shihen disa luanë të cilët ecin skajit të rrugës dhe i kushtojnë vëmendje disa veturave të cilët po e filmonin këtë ngjarje, transmeton lajmi.net.

Por për një moment kjo ngjarje e zakonshme kthehet në një moment të pazakonshëm, kur një drer i vogël tenton të kalojë mbi këtë tufë luanësh.

Për fat të keq çdo luanë e lexojë këtë levizje të këtij dreri dhe ata menjëherë e kapën drerin me kthetrat dhe nofullat e tyre vdekjeprurëse duke e bërë atë menjëherë një ushqim të lehtë për ta. Ky incident është filmuar në Afrikën e Jugut. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO