Drenas, dy persona arrestohen për marrje me prostitucion – Lajmi.net
Drenas, dy persona arrestohen për marrje me prostitucion
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 13:42, 14 March 2018
Gjatë ditës së djeshme në Drenas janë arrestuar dy persona nën dyshimin e bazuar se kanë kryer veprën penale, mundësim në prostitucion.

Policia e Kosovës ka njoftuar se pas hetimeve të zhvilluara nga policia dhe të udhëhequra nga Prokuroria Themelorë në Prishtinë, janë identifikuar dhe arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër, nën dyshimin e bazuar se kanë kryer veprën penale mundësim në prostitucion.

Pas intervistimit, me urdhër të prokurorit kujdestar të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: arrestohen, Drenas, prostitucion

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball