Drejtori i Juventusit e jep lajmin për Iniestan (FOTO) – Lajmi.net
Drejtori i Juventusit e jep lajmin për Iniestan (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 11:44, 13 September 2017
Andres Iniesta nuk do të transferohet në Juventus.

Drejtori i Juventusit, Beppe Marotta ka bërë të ditur se mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta nuk do të transferohet te klubi italian.

Marotta ka theksuar se ka raporte të mira me klubin katalan por prapë kjo nuk nënkupton se Iniesta do të mbërrijë në Torino.

“Iniesta është kampion i madh, ka kontratë dhe sigurisht do ta vazhdojë te Barcelona”, deklaroi Marotta për “La Sexta”, përcjell “lajmi.net”.

“Kemi raporte të mira me Barcelonën por Iniesta është futbollist shumë i rëndësishëm për ta, andaj mendoj se do të mbetet te Barcelona”, u shpreh ai. /Lajmi.net/


 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals