Dragic ‘bombardoi’ Serbinë, shpallet MVP i “EuroBasket 2017” (FOTO) – Lajmi.net
Dragic ‘bombardoi’ Serbinë, shpallet MVP i “EuroBasket 2017” (FOTO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 22:48, 17 September 2017
Goran Dragic realizoi 35 pikë në fitoren e Sllovenisë ndaj Serbisë dhe u shpall MVP i "EuroBasket 2017".


Fjalët kyçe: Eurobasket 2017, Goran Dragic

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball