Dortmundi shkatërron Leverkusenin, fiton edhe Bayerni – Lajmi.net
Dortmundi shkatërron Leverkusenin, fiton edhe Bayerni
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:18, 4 March 2017
Borussia Dortmund dhe Bayern Munich kanë vazhduar me fitore në Bundesligë.

Të dy këto skuadra, në kuadër të xhiros së 23-të, kanë mposhtur Bayer Leverkusenin, respektivisht Kolnin.

Dortmundi u tregua skuadër e pamëshirshme ndaj Leverkusen, duke e mposhtur 6:2, ndërsa Bayerni në udhëtim mundi 0-3 Kolnin./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6    

Fotolajm

Trudeau ndihmon një të ri me karrocë (Foto)
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball