Dortmundi në gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë – Lajmi.net
Dortmundi në gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 20:29, 14 March 2017
Borussia Dortmund ka kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë.

Skuadra e trajnerit Tuchel ka mposhtur 0-3 skuadrën modeste të Lottes.

Në gjysmëfinale Dortmundin e pret punë shumë e vështirë, përballë Bayern Munich./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Borussia Dortmund

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool