Dortmundi e shkel Wolfsburgun – Lajmi.net
Dortmundi e shkel Wolfsburgun
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:24, 19 August 2017
Borussia Dortmund e ka nisur me fitore sezonin në Bundesligë.

‘Milionerët’ kanë mposhtur në udhëtim 0-3 Wolfsburgun.

Pusilic në minutën e 22’, Bartra në minutën e 27’ dhe Aubameyang në minutën e 60’, shënuan për fitoren e Dortmundit.

Dortmundi xhiron tjetër përballet me Hertha Berlinin./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2