Dortmundi dhe Kolni ndajnë pikët (FOTO) – Lajmi.net
Dortmundi dhe Kolni ndajnë pikët (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 17:20, 29 April 2017
Borussia Dortmund nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë ndaj Koln.

‘Milionerët’ kanë barazuar 0-0 me Koln, në ‘Signal Iduna Park’, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 31-të.

Pas këtij barazimi, Dortmundi me 57 pikë mban pozitën e tretë. Ndërsa xhiron e ardhshme në shtëpi pret Hoffenheimin./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper