Dortmund cakton çmimin për shitjen e Pulisic – Lajmi.net
Dortmund cakton çmimin për shitjen e Pulisic
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 11:41, 9 February 2018
Borussia Dortmund nuk e kundërshton shitjen e tij pas përfundimit të këtij sezoni.

Mesfushori i Borussia Dortmund, Cristian Pulisic ka zgjuar interesim nga Premierliga.

“Daily Express” shkruan se Pulisic kërkohet nga Liverpool dhe Manchester United për afatin kalimtar të verës.

Kurse, Dortmund nuk e kundërshton shitjen e tij pas përfundimit të këtij sezoni, përcjell “lajmi.net”.

Klubi nga Bundesliga kërkon 90 milionë euro për shitjen e Pulisic. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO