Dortmund 1:3 Bayern Munich, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Dortmund 1:3 Bayern Munich, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 20:42, 4 November 2017
Bayern Munich ka dalë triumfuese në derbin më të madh të Bundesligës duke e mposhtur Dortmundin me lehtësi.

Bayern fitoi 3-1 në shtëpinë e Dortmund dhe kështu ruan pozitën e parë në tabelë me 26 pikë.

Golat për Bayern i shënuan Robben, Lewandowski dhe Alaba. Ndërsa golin e nderit për Dortmund e shënoi Bartra.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3