Donnarumma, portier i ri i Juventusit (FOTO) – Lajmi.net
Donnarumma, portier i ri i Juventusit (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 9:47, 18 March 2017
Gianluigi Donnarumma është portier i ri i Juventusit, sipas ish anëtarit të “Bianconerëve”, Stefano Tacconi.

Portieri i Milanit, Gianluigi Donnarumma do të transferohet në Juventus, sipas ish portierit të “Bianconerëve”, Stefano Tacconi.

Donnarumma është objektiv i kampionit të Serie A si pasardhës i Gianluigi Buffon.

Kurse, Tacconi beson se palët kanë arritur marrëveshje.

“Ai është tashmë i Juventusit, nuk e di askush por është Bianconer”, deklaroi Tacconi për “Tuttosport”, përcjell “lajmi.net”.

“E ka puthur fanellën e Milanit? Kujt i intereson. Sot janë zot paratë, vendosin paratë”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan