Donnarumma nënshkruan me klubin e madh evropian (FOTO) – Lajmi.net
Donnarumma nënshkruan me klubin e madh evropian (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 13:25, 17 May 2017
Milan beson se Gianluigi Donnarumma do të nënshkruajë kontratë të re në San Siro.

Gianluigi Donnarumma nuk do të largohet nga Milan.

“Gazzetta dello Sport” raporton se e ardhmja e tij do të jetë në San Siro.

Milan beson se Donnarumma do të konfirmojë të ardhmen e tij në klub, në javët e ardhshme, përcjell “lajmi.net”.

Ai ka zgjuar interesim nga shumë klube të mëdha evropiane. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Gianluigi Donnarumma, Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan