Doni të luani ping pong? Shikoni këtë tavolinë (Video) – Lajmi.net
Doni të luani ping pong? Shikoni këtë tavolinë (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunSport 15:20, 15 May 2017
Jeni mërzitur duke I bërë lutje miqve tuaj të vijnë për të luajtur me ju ping pong? Tashmë keni një zgjidhje tjetër, shkruan lajmi.net

Tavolina e ping pongut për një person, quhet ndryshe edhe tavolina e vetmuar përgjithmonë.

I ka të gjitha mjetet e duhura për të luajtur, por më shumë është lojë për shaka se sa realisht që ndodh, megjithatë, është argëtuese të luash me të.

Shikoni videon më poshtë dhe do ta kuptoni si është kjo lojë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Ping Pong

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy